Вот некоторые важные "цитаты" из этого ДБН В.2.6-31: 2006:
Пункт 1.15:
«Проектування теплоізоляційної оболонки будинків треба здійснювати і з застосуванням теплоізоляційних матеріалів, термін ефективної експлуатації яких складає не менше ніж 25 років; для змінних ущільнювачів − з терміном ефективної експлуатації не менше ніж 15 років, і з забезпеченням ремонтопридатності елементів теплоізоляційної оболонки. В конструкціях
зовнішніх стін з фасадною теплоізоляцією повинні застосовуватися теплоізоляційні матеріали з терміном ефективної експлуатації не менше розрахункового терміну експлуатації комплекту конструкцій згідно з ДСТУ Б В.2.6-35, ДСТУ Б В.2.6-36. В проектній документації слід передбачати перевірку теплоізоляційних властивостей огороджувальних конструкцій після
терміну експлуатації, що дорівнює ефективному (розрахунковому) терміну служби, з подальшою розробкою конструктивних заходів із забезпечення мнеобхідних теплоізоляційних властивостей оболонки будинку, а також наводити дані про ефективний термін експлуатації теплоізоляційних матеріалів, що застосовуються» .
Мінімально допустиме значення опору теплопередачі огороджувальної конструкції житлових та громадських будинків R
q min, м2 ·К/Вт , для 1 температурної зони(Rq min)
для Зовнішні стіни 3,3 м2 ·К/Вт (а было 2,8!)
для Світлопрозорі огороджувальні конструкції 0,75 м2 ·К/Вт (то есть для окон, было 0,6)
Пункт 2.8 :
«2.8 Мінімальна температура на внутрішній поверхні , tmin, світлопрозорих огороджувальних конструкцій житлових і громадських будинків при розрахунковому значенні температури зовнішнього повітря, прийнятого згідно з додатком Ж, повинна бути для коробок та штапиків, а також світлопрозорих зон, включаючи зони дистанційних рамок, не менше ніж 6 º С, для виробничих будинків – не менше ніж 0 º С, а для непрозорих зон та елеме тів, включаючи стулки, імпости , стійки, ригелі тощо – не менше ніж температура точки роси, tр, за розрахунковими значеннями температури й відносної вологості внутрішнього повітря, прийнятого залежно від призначення будинку відповідно до додатку Г»
Таблиця 4 – Нормативні максимальні теплові витрати житлових і громадських будинків (Emax)
Значення Emax , кВт·год/м2, для 1 температурної зони України:
для Житлових будинків поверховістю від 17 до 24 не более 43кВт·год/м2 (было бы до 16 этажей, тогда макс 48, ранее было 73!)
7.1 Енергетичний паспорт будинку призначений для підтвердження відповідності показників енергетичної ефективності конструкцій будинків і споруд вимогам цього нормативного документу.
7.2 Енергетичний паспорт заповнюється під час розроблення проектів будинків та споруд у разі нового будівництва, реконструкції чи капітального ремонту, під час приймання будинку в експлуатацію, а також у процесі експлуатації раніше зведених будинків. Енергетичний паспорт надається у разі подання технічної документації на санітарно-епідеміологічну експертизу.
Для житлових багатоквартирних будинків з нежилими приміщеннями, розташованими на нижніх і верхньому поверхах, енергетичні паспорти складаються окремо для житлової частини й кожного нежитлового блоку.
Енергетичні паспорти квартир у будинках з поквартирним регулюванням подавання теплоносія можуть бути складені на базі квартири-представника цього будинку.
_________________
_________________ Окна в доме-взгляд на мир!
А еще-купить жалюзи,рулонные шторы день-ночь,защитные роллеты,плиссе,тонировка,матировка и бронирование пленкой,рафшторы,рефлексоли,маркизы,антимоскитки,пвх завесы в Харькове
|